Ceník elektro revizí a měření osvětlení

Elektro revize

Uvedené ceny elektro revizí jsou smluvní. Odvíjí se od rozsahu, obtížnosti a objemu prováděné elektro revize. Při pravidelné a dlouhodobé spolupráci poskytujeme slevu až do výše 20% z původní ceny elektro revize.

Byt
od 900 Kč
Rodinný dům
od 1500 Kč
Větší objekt
od 990 Kč
/ rozvaděč
Hromosvod
od 250 Kč
/ svod
Spotřebiče a nářadí
od 70 Kč
/ kus
Průměrná doba revize 0,5 hod. 0,2 hod.
Oprava běžných závad
Hlídání termínu expirace
Vypracování dokumentace
Sjednat Sjednat Sjednat Sjednat Sjednat

 

Cena elektro revizí v rámci pardubického kraje v sobě již zahrnuje cestovné. Při elektro revizích mimo pardubický kraj je k ceně přičítáváno cestovné 10 Kč / km.

Pokud během elektrorevize náš revizní technik objeví nějakou závadu, pokusí se ji sám odstranit. Naši revizní technici jsou schopni opravit většinu drobných a středně závažných závad v elektroinstalacích. Našim zákazníkům tak odpadají dodatečné starosti s řešením těchto závad.

Pokud subjekt revize elektro ze zákona podléhá nutnosti absolvování pravidelných elektro revizí, sami hlídáme, kdy platnost provedené revize vyprší. S dostatečným předstihem pak svého zákazníka kontaktujeme.

Měření osvětlení

Vzhledem k různorodosti měřených prostor se snažíme o individuální přístup k našim zákazníkům. Ceny měření osvětlení jsou stanoveny Centrem hygienických laboratoří od 1000,- Kč. Pro zjištění Vaší konkrétní ceny měření osvětlení nás neváhejte kontaktovat.